WŁASNY HARMONOGRAM

Możesz zaprogramować swoją pergolę jak tylko chcesz. Ciężki dzień w pracy? Każdy musi kiedyś odpocząć i wyłączyć telefon. Nasza pergola stwarza nie tylko możliwość sterowania w czasie rzeczywistym. Wystarczy zaprogramować otwieranie dachu na konkretną godzinę aby cieszyć się promieniami słońca leżąc na hamaku bez obaw o nieustannie dzwoniący telefon.

STEROWANIE PERGOLĄ Z URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Wystarczy połączenie z internetem aby sterować pergolą z dowolnego miejsca na świecie! Zainstaluj bezpłatną aplikacje na swoim smartfonie lub tablecie i ciesz się możliwością otwierania i zamykania dachu i ścian, bądź zmieniaj kolor oświetlenia.

CZUJNIKI ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

Twoja pergola wyposażona jest w system czujników deszczu, śniegu oraz wiatru, co gwarantuje niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo, Twoje jak i Twoich mebli ogrodowych. Nagły deszcz bądź wiatr nie jest problemem ponieważ Twoja pergola jest na to gotowa! Jej ściany i dach zamkną się gdy czujniki wykryją niekorzystne warunki pogodowe, które mogą zakłócić Twój spokój.

RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW

Nowoczesny design czy raczej klasyczna konstrukcja? Dla nas to nie problem, nasi inżynierowie stworzą Twoją wymarzoną pergolę z czego tylko zechcesz. Szklane ściany typu open space, a może eleganckie opuszczane ściany z tkaniny? Puść wodzę fantazji, a my ją urzeczywistnimy.

Nasze nowoczesne pergole systemowe są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących cieszyć się bliskością natury w swoim ogrodzie, bez względu na warunki pogodowe.

Dzięki naszym pergolom możesz przejąć kontrolę nad siłami natury.

W naszej ofercie znajdują się:

  • pergole standardowe;

  • pergole z jedną ścianą;

  • pergole z dwiema ścianami;

  • pergole z trzema ścianami;

  • pergole z czterema ścianami.

Każdy z wariantów może zostać wyposażony w system ścian ruchomych wykonanych z: żaluzji lamelowych, szkła, poliwęglanu bądź tkaniny. Zautomatyzowana pergola sprawia, że to Ty dyktujesz warunki naturze! Zbyt wiele słońca lub deszcz? Wystarczy jedno kliknięcie na smartphone lub tablecie, a dach sam się zamknie.